| EvelynCocainIIIa6 a întrebat:

Daca te calugaresti i-ti irosesti viata.Dar daca te faci satanist nu-i tot aia? Nu mai bine sta omu' in banca lui si da la dracu toate religiile?

10 răspunsuri:
| alxp a răspuns:

Poti sa fii crestin si fara sa te calugaresti. sunt atatea persoane care o fac( in adevaratu sens al cuvantului: adica merg la biserica regulat, se roaga) fara sa fie calugari.

| EmaS a răspuns:

Pai da.,, Unde or merge toti oi merge si eu!,,
Gresit acest mod de gandire.Cum poti sa stai nepasator fata de o mantuire asa de mare?! Este vorba de tine, de sufletul tau.

| Polaris a răspuns:

Ești atât de simplă încât dai în ignoranță, văd.

| Wøodenpints a răspuns:

Nu erai tu aia care căuta informaţi idespre sataniştii rebeli şi teribilişti?

| pesciolino a răspuns:

Mai bine sta in banca lui, citeste Biblia si face ce gaseste scris!

| Asan_Olgun_1980 a răspuns:

Ascultati si ve-ti invata : ramaneti tacuti si nu riscati nimic.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Esti pe clasa a 6-a, corect?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai niste conceptii complet gresite! E mult de vorba..Ai gandirea asa de gresita incat nici nu stiu de unde sa incep..Ai o gandire eronata!

| EvelynCocainIIIa6 explică (pentru Wøodenpints):

Io-s aia :]