| T0T a răspuns:

Trebuie să fii idiot și să nu ai ce face să faci mișto în așa fel de un om, fie el ce o fi, e o personalitate și un om destul de important pentru mulți alții. Lipsă de respect. Din păcate atât îi duce creierul pe unii. Dă-te mă ateu dar fără jigniri și caricaturi la adresa celor care nu au aceleași convingeri altfel intri în penibil. Mulți atei devin chiar mai patetici decât creștinii din multe puncte de vedere.

| AvalohAlyn a răspuns:

Glume de 2 lei jumate.Nu sunt deloc inteligenti si amuzanti cei ce au facut astea.

| Alcyon a răspuns:

Sunt niste glumite destul de stupide. Par a fi facute de niste elevi de scoala generala.
Si ca sa-ti raspund la intrebare, probabil ca lumea s-a cam saturat sa-i tot vada fata de fiecare data cand intra pe yahoo happy

| 1DeadMemories a răspuns:

Aberatii de plictisiti!
Incercarea de a atrage atentia uneori poate da in penibil.
Ca ateu, nici macar n-am avut curiozitatea sa citesc cine-i acest Arsenie Boca. Cunosc numele pentru ca-l vad in diferite postari de pe net sau mentionari la tv.

| aabaaab3278 a răspuns:

„Oamenii dispreţuiesc religia. Ei o urăsc şi se tem că ar putea fi adevărată." – Blaise Pascal
Cred ca asta ar fi motivul.

| Dendoris a răspuns (pentru aabaaab3278):

Stii si tu o chestie pe care a zis-o Blaise Pascal ce e mai mult citita de pe net decat dintr-o carte si spamezi chestia aia peste tot.

| aabaaab3278 a răspuns (pentru Dendoris):

Si e vreo problema in asta?

| BlitzLikeXd a răspuns:

N-au respect