| RuxiLvy a întrebat:

De ce intrebarile despre Religie sunt cele mai populare?

12 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Pentru ca oamenii au fost creati cu necesitati spirituale si au dorinta de a afla mai multe despre acest domeniu

| RAY a răspuns:

Mai popoulara e categoria dragoste si sex, de ce sunt populare pentru ca sunt multe conversatie intre membri asta una si a doua pentru ca intereseaza pe multi fiecare are ceva de spus despre religie fie el ateu, teist, deist, panteist etc

| Mădă0611 a răspuns:

Unii stau aici pentru amuzament, altii pentru cearta. Uita-te bine peste intrebari si o sa vezi cum la cele serioare care nu pot porni o cearta, sunt 2-3 raspunsuri, care nu prea sunt date de cei care ar trebui sa le dea, dar la celelalte... oho.

| zurick a răspuns:

Pentru că sunt mult mai multe păreri diferite aici. Ceea ce este foarte bine happy

| sublime89 a răspuns:

Pentru ca e un subiect foarte controversat in continuare, din pacate. In anul 2013 nu prea ar mai trebui sa fie.

| CinevaNou a răspuns:

Pentru ca utilizatorii care au mai ramas pe TPU stau mai mult pe aici.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Categoria religia e un fel de 9gag. trebuie sa ma amuz mereu cand intru laughing

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Pentru ca la fotbal, politica, filosofie si religie se pricepe tot satul. La inginerie, matematica, economie si alte stiinte care necesita un nivel de inteligenta peste medie nu se baga prea multi.

| contαbαndonαt a răspuns:

Sumbra categorie! sadici utilizatori.
Hai, dati-i start la dat de voturi eronate si nefolositoare!

| BogdanVasc a răspuns:

Pentru ca nu ne intereseaza asa mult ce se intampla daca o fata de masturbeaza cu un pix, si daca ramane gravida (caz real).

| TurcuVlad a răspuns:

Fiindca relgia devenit o afacere.

| Luminiţamerkeligjente a răspuns:

Atei VS. Creştini. happy
Se bat cap în cap unii pe alţii care au mai multă dreptate, şi evident, cum era de aşteptat ateii au mai mare dreptate în ceea ce zic datorită argumentelor lor faţă de cre(ş)tini.