| IEHOVADUMNEZEU a întrebat:

De ce învățătură ortodoxă este falsă?
Uitați răspunsul în următorul vido
https://youtu.be/iYUKpYQ28Qw
Acuma mai credeți ca religia voastră ortohoță e cea adevărată?
Plină de tradiție și obiceiuri și idoli și morți
Încă mai credeți ca e așa zisă religie adevărată? https://youtu.be/iYUKpYQ28Qw

38 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns (pentru floresdemayo):

Floresrolling on the floor... in ritmul asta nu va mai avea cine sa-i raspunda!

| RAY a răspuns (pentru floresdemayo):

Reao

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru RAY):

Oh, Ray! Postarea aceasta e veche de 5 ani... Pe atunci, mă aveai si pe mine la ignor... M-ai ținut închisă, ani de zile, in pușcăria ta privată. sad

| RAY a răspuns (pentru floresdemayo):

In cusca draga mea, asa imi tin eu iubitele sa nu iti ia zborul, sunt mai posesiv de fel

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru RAY):

Cu ocazia asta, am recitit cu nostalgie si randurile haioase ale lui Hombre, omul ăla fain de pe site, pe care l-a luat viața... sad

| RAY a răspuns (pentru floresdemayo):

Pasarico am imbatranit si noi de atunci

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru RAY):

Așa-i Ray... Și uite așa, ne-a mai crescut câte o pană, și încă una... laughing

Sau la bătrânețe, ne cad? sad

| RAY a răspuns (pentru floresdemayo):

Pasarico ne cad din pacate si albim dar iubirea noastra e nemuritoare