| OctavianDanielMaria a întrebat:

De ce masacrul copiilor nu e descris de nici un istoric? Precum Flavius Josephus? Evident ca toti ar fi aflat de acest masacru.

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Itj pierzi timpul cu handicapați mintal, nu vezi ca nu inteleg un text, habar nu au

| RAY a răspuns:

Vezi mann raspuns de handicapat mintal, ignore

| Antisistem11 a răspuns:

Numărul de copii uciși (nu mai mult de 20) ar fi fost prea nesemnificativ cica pentru a fi raportat de josephus. Cert este că doar evanghelia lui matei menționează acest masacru.

| SmaraldAlbastru a răspuns:

Care masacru, cel din Congo sau cel din Fâșia Gaza?

Răspuns utilizator avertizat
| SmaraldAlbastru a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Nu, nu se deduce. Ai un stil de a posta total anapoda, care lasă loc de multe interpretări.

Răspuns utilizator avertizat
| SmaraldAlbastru a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Nivelul tău de inteligență este mult sub media acceptată în anturajele unde se discută la teme dedicate. Locul tău este pe stadion, cu punga de semințe în dreapta, iar bidonul cu bere în stânga.
Cu toate că nu cred că ai face față cu brio nici măcar la peluza 2. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Meme10Meme a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Imi dai o tigara? rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Meme10Meme a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Te vei plictisi pe stadion atunci... rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Meme10Meme a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Deja suntem pe un stadion al prostilor fanatici rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru SmaraldAlbastru):

Ce legatura are nivelul lui de inteligenta cu intrebarea lui? Judecata aproapelui este pacat

| SmaraldAlbastru a răspuns (pentru RAY):

Nu-i treaba ta.