| AvalohAlyn a întrebat:

De ce nu exista dreptate si egalitate de sanse la Dumnezeu si in lume?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De ce nu exista dreptate si egalitate de sanse

pentru ca traim in democratie, iar in democratie exista selectie naturala in functie de ce abilitati ai, daca freci menta nu cad banii din cer

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Uita ca si inainte de capitalism si democratie era la fel.

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Uni spun ca era mai multa egalitate inainte de 89, eu nu am trait atunci, dar depinde la ce refera userul,si atunci erau uni mai frumosi, uni draguti, urati, prosti, inteligenti e selectie naturala