| BunaciuneaTPU a întrebat:

De ce nu exista preoti cu Dacie?

12 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Că au mașini mai scumpe, că au fost proști, care le-au dat bani!

| Nucreeed a răspuns:

Unu' avea un Aston Martin intr'un timp rolling on the floor
ce dacie...aia'i pentru enoriasi rolling on the floor

| Mădă0611 a răspuns:

Daca dacia are numa' vreo şasă cai frumoş putere, crezi ca poate sa care suncile lu' popa, toti banii adunati de la creduli, tot aurul cumparat tot pe banii credulilor, plus cateva sticle cu tuica si vin?

| AvalohAlyn a răspuns:

Pai exista preoti care au marca de masina Dacia. Duhovnicul meu are o Dacia Logan.Sincer.

| Lizzu a răspuns:

Pentru ca pot.

| HueyFreeman a răspuns:

De ce sa umblii cu Dacia cand ai Bemveu?

| Krokodil a răspuns (pentru HueyFreeman):

Dumnezeu iti da da' nu-ti face si plinu'.

| dracu14 a răspuns:

E criza, ei nu au bani nici de o dacie logan, sunt nevoiti sa mearga doar cu mertan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiindca nu exista nici un preot, pastor predicator, in trening.singurul a fost sfantul ioan botezatorul, care era intr-p haina de par de camila parca si manca lacuste si miere salbatica.dar cat de mare profet a fost pe pamant, in imparatia cerurilor este printre ei mai mici.si asta il face foarte mare acolo.de ce? fiindca cine vrea sa fie inaintea tuturor, trebuie sa fie cel mai mic, cel mai smerit.

Răspuns utilizator avertizat
| ΟρθόδοξηΠίστη a răspuns:

Exista doar daca tu vrei sa ii vezi.