| CokoStar a întrebat:

De ce nu se ascultă în biserică de Crăciun sau de Paşte (scuzaţi dacă am scris greşit), melodia Madonnei - Like a prayer sau Papa don't preach?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CokoStar ca popi sunt batrani nu stiu sa danseze

9 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Pentru că nici măcar preoții n-au gusturi așa de proaste în muzică...

| CokoStar explică (pentru FucktheSystem):

Atunci sa asculte Sean Paul.

| samiZiciPompier a răspuns:

Lui Gizas nu ii place muzica asta

| AlleSss a răspuns:

Pentru ca in Biserica se asculta doar colinde romanesti. Sper ca ti-am fost de folos.

| 13DoXy13 a răspuns:

Ce intrebare penibila...pentru ca e BISERICA...desteapto

| CokoStar explică (pentru 13DoXy13):

Şi ce-i cu asta?

| 13DoXy13 a răspuns (pentru CokoStar):

Nu ai cu cine vorbi aicilaughingincearca sa gasesti niste intrebari mai putin penibile...

| 13DoXy13 a răspuns (pentru CokoStar):

Ma fato...dc sa se asculte Madona in Biserica? se asculta numai colinde romanesti... daca stii tu ce is alea

| Angy14 a răspuns:

O intrebare interesanta la care singurul raspuns plauzibil si care ar face cat o mie de cuvinte...laughing