| AvalohAlyn a întrebat:

De ce permite Dumnezeu atâta suferință? Eu chiar m-am saturat.

38 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti doar un copil care nu stie ce scrie... mai bine fa-ti temele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Hai las. Oricum nu vei zice nimic, că nu știi.Ai vreo dovadă? Mai are rost să crezi?

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum de am ajuns sa cred in Dumnezeu, este treaba mea. Intreaba-te tu daca mai are rost sa crezi, nu ma intreba pe mine, pentru ca nu are rost. Si apropo, eu stiu ceea ce scriu, deci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Hai că n-am chef să-mi pierd timpul, e clar că nu știi, deci te las, punct.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Ciudat ceea e faci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Pa,dacă ai argumente, te aștept

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Sti ceea ce trebuie de la mine, nu vad ce mai doresti...

| Atlantic007 a răspuns:

Ca sa separe neghina de grau.