| PorumbRodica1965 a întrebat:

Ce posibilitate ai datorita rabdarii lui Dumnezeu, care inca putin timp mai permite rautatea si suferinta?

Răspuns Câştigător
| Doub a răspuns:

Sa ne intoarcem la El si sa-L acceptam pe El si Isus in sufletele noastre.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde stii tu ca mai e putin timp? asa se zice de milenii in coa".

| AdrianDihoricescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau, ce inseamna "putin"? Putin... daca privesti pamantul ca avand 6000 de ani si putin ar fi o marja de 100 ani, putin. daca privesti pamantul avand cam 3 miliarde de ani(Sper sa nu ma insel) si putin ar insemna poate 100 de milioane de ani, sau in comparatie cu aparitia omului... noh happy cat inseamna "putin"

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma si vad condus de astia de varsta mea, cat de mare va fi coruptia in viitor si la ce se va ajunge, generatiile care vin vor fi un prapad straight face laughing si parca ai trait acum 5 mii de ani sa stii cum se zvonea pe atunci laughing