| OctavianDanielMaria a întrebat:

De ce zeul iudeu nu isi mai salveaza poporul ales? Ca doar o ard cu el.

6 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Pentru ca zeul iudeu e doar un personaj fictiv de poveste primitiva, puerila si absurda scrisa pentru prostirea si inselarea naivilor creduli si nestiutori.

| Iunicu a răspuns (pentru halogen001):

Este fix același zeu ca și al creștinilor.

| CIaudiu a răspuns:

Poate pentru ca Dumnezeu nu exista si noi suntem o simpla adunatura de oameni care trebuie sa se descurce singuri sau cu ajutorul celorlalti? Nu stiu, zic si eu...

| Antisistem11 a răspuns:

Are cine sa apere israelul(america)

Răspuns utilizator avertizat
| Antisistem11 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Nu a intervenit la holocaust si intervine acuma..slabe șanse.