| Chrisa28 a întrebat:

De curand a aparut un videoclip la stiri. Credeti ca este fake? Stiu ca exista ingeri, dar sa ii vezi tu, nu credeam asta! http://www.youtube.com/watch?v=oDubUuplR5g&feature=playe r_embedded

7 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Ce porcărie, da, cred că e fakelaughing.

| thegatekeeper a răspuns:

Clar este fake. Se vede de la o posta.

| Wøodenpints a răspuns:

Cum de îngerii, spirite siind (sau cel puţi naşa se presupune) pot fi înregistraţi de o cameră video?
Cel mai probabil, cineva a aruncat o monedă în locul acela, iar oamenii s-au înghesuit să o caute. Îngerul se vede că-i făcut pe pc.

| Chrisa28 explică:

Eu cred asa cum cred si in Dumnezeu [ chiar daca nu L-am vazut!]

| FlyAgaric a răspuns (pentru Chrisa28):

Deci daca afirmi existenta lui X prin existenta lui Y nedovedita atunci functioneaza si viceversa

| Chrisa28 explică:

S-au inghesuit oamenii, atatia oameni? pentru o moneda? Pe bune?

| FlyAgaric a răspuns:

Dupa logica ta: exista dar nu poti sa ii vezi, in concluzie daca poti sa ii vezi nu exista.
Fail.