| anonim_4396 a întrebat:

Dovezi că Extratereștrii sunt demoni? g

11 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Întâi ar trebui să dovedești că alienșii există, adică probabil și posibil să existe, posibil să fii fost pe Terra, dar sunt 100% improbabil.

| RAY a răspuns:

Demoni sunt reflectia noastra nu aliens

| Octavian199 a răspuns (pentru SG1995):

Crezi ca suntem singuri in univers? Nu am intalnit nici unu. Probalil exista, probabil nu

| Panamax a răspuns:

In primul rand demonii au fost inventati de religiosi indoctrinati.
Demonii exista doar in imaginatia lor.
Circul a fost alimentat si de filmele aparute ca ciupercile dupa ploaie cu demoni.
Unii dntre noi sunt destul de influentabili.

| Octavian199 a răspuns (pentru Panamax):

Exemplu: Daca eu ma pun si le bag in cap la cei 7 miliade de oameni ca Batman exista si ca este zeul suprem, si daca ei cred=Batman o sa fie zeul suprem.Asa si cu religiile.A aparut prima data una si apoi s-au inmultit ca ciupercile.

| Sn4k3 a răspuns:

Mai ai vreun neuron ramas dupa intrebarea asta?

| Steregoi a răspuns:

Nu se vad pentru ca sunt imateriali. rolling on the floor

| minrest a răspuns (pentru Octavian199):

Probabil inseamna ca sunt mai mult de 50% sanse sa existe; asa ca nu pot fi probabile ambele variante.

| mentholinks a răspuns:

Astept sa prind un extraterestru, sa-i fac autopsia si apoi iti dau raportul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Caută pe internet Părintele Cleopa întâlnire cu extratereștrii.sa vezi ce zice la o întâlnire cu dracii ăștia mascați in extratereștri

| Veltorb a răspuns:

Exista posibilitatea ca demonii despre care se vorbește în atâtea religii să fie extratereștri dar întrebarea ta nu e tocmai corectă deoarece chiar dacă toți demonii sunt extratereștri, să spunem, asta nu înseamnă și că toți extratereștrii sunt demoni