| Narfundo a întrebat:

Demoni, diavoli sau extraterestrii? spune-ti parerea

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Pai... demoni/diaoli e cam tot aia.
Cat despre extraterestrii... am auzit oameni care sustineau ca sunt demoni (care isi schimba forma; asta si in cazul OZN-urilor)

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Vampiri big grin

| BRG a răspuns:

Nici unii nici alții,

| Narfundo explică:

Nu am vrut sa alegeti, am vrut sa vad ce stiti despre aceste cuvinte.
Dash da.Doar ce citisem niste chestii bizare legate de extraterestrii.Era acelasi subiect cu ce ai zis tu. extraterestrii erau considerati demonii din credinta populara.

| Andruşcă a răspuns:

De partea binelui e Dumnezeu cu ingerii si de partea raului e diavolul cu demonii.
Despre extraterestrii...nu stiu.Nu stiu daca exista sau nu, dar in universul asta nu cred ca noi suntem singurele vietati. Daca ar exista nu sunt in nici un caz ca in filme, niste omuleti cu ochi mari, negrii care coboara din farfurii zburatoare si fura vacile din ferme. Extraterestru poate fi si o bacterie microscopica gasita pe un meteorit.

| R_8074 a răspuns:

Demon sau diavol e acelasi lucru. Prefer sa nu aleg nimic

| Fasie a răspuns:

Demoni si diavoli cred ca sunt spirite si extratereati sinker cred ca i-am vazut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa aleg unul?
Toate trei.happy
Bafta`!