| CookieșiParty a întrebat:

Voi credeti c-o sa ne invadeze extraterestrii?

PS:S-au gasit dovezi ca exista extraterestrii!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și dacă ne vor invada le vom arăta tradițiile pământene!
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| TheBlueWolf a răspuns:

Cand abordez astfel de subiecte trebuie sa ma pregatesc pentru oameni inteligenti (ca tine) sau handicapati habotnici indoctrinati si indobitociti conform planului guvernului exemplul aflandu-se si pe aceasta pagina facand referinta la basescu pentru a nu se creea vreo confuzie.Este foarte posibil deoarece epoca dinozaurilor a fost indusa in extinctie in urma unui astfel de atac si incercare (reusita aparent) de colonizare a pamantului si plasare a unor noi specii "BETA" pamantul fiind de fapt un fel de medicament studiat indelung la microscop de catre minti MULT superioare noastre.Am mai explicat cum sta treaba pe deasupra cel mai mare fizician al momentului Stephen Hawking a avertizat oamenii deoarece teama sa ca si a papei care detine mai multe secrete decat guvernul si care recent a desecretizat cateva "detalii' cu privire la subiect revenind la Hawking el a avertizat planeta cu privire la o civilizatie externa (Zeta Reticulli) cu care s-a si incheiat un pact in timpul celui de-al 2-lea razboi mondial dar conform moralei pamantesti s-au "intors armele" impotriva lor.Nibiru mai este un subiect ce ar trebui abordat in ciuda afirmatiilor NASA si SETI cu foarte multa atentie, seriozitate si in primul rand teama oricat s-ar controversa media asupra civilizatiei Maya ei au stiut ceva ceva deoarece ca si Egiptenii au avut contact direct cu aceste civilizatii Annunaki sau Reptilieni mai pe argou.Pe radare au mai aparut 3 obiecte de marimi kilometrice ce se indreapta serios spre pamant si se poate sa fie vorba de o invazie sau debarcare cu scopuri pasnice, avand in vedere ca pamantul ascunde in scoarta un material extrem de rar vital pentru anumite civilizatii unele utilaje de tip drona special construite de organizatia zonei 51 aka Area 51 pentru a scoate profit in "piata intergalactica"hee hee. Sunt miliarde de lucruri ascunse dar cele spuse aici majoritatea intr-o proportie de 95% sunt confirmate de sute de surse de incredere si mii de surse media mai putin demne de atentie.

| florentin7_1542 a răspuns:

Hai sa fim seriosi ne invadeaza extrateresti ce prostii mai mari ca prostiile lu basescu