| a1doru a întrebat:

Dumnezeu, ce a facut mai intai?, oul sau gaina?

Răspuns Câştigător
| Diana3 a răspuns:

Gaina,pentru ca Dumnezeu a creat prima data animalele, pasarile...

7 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Pai se zice ca a facut prima data animalele, deci prin urmare gaina

| MMihai a răspuns:

Ai dat funda unui răspuns idiot.
Păsările au evoluat din reptile, deci inițial au fost reptilele care aveau //se înmulțeau prin ouă.
Deci inițial a fost oul nu găina.
Dacă chiar nu ai cu ce să te ștergi la fund, la nevoie poți folosii și foile Bibliei.

| a1doru explică (pentru MMihai):

Mihai,am mai vazut si eu ceva raspunsuri ale tale, pertinente si la obiect.cred,ca esti un om destul de destept si de citit[bine,s-ar putea sa ma insel], incat sa iti dai seama atunci cand ''un nebun ''arunca o piatra in balta, si asteapta ''desteptii'', sa-si rupa cervicalele sarind dupa ea.in rest, numai de bine.si...fara ranchiuna.

| NoNameJunior a răspuns:

Gaina.

| Tql a răspuns:

Ha! Întrebare capcană. Dumnezeu nu a făcut nimic pentru că e inexistent (a se citi pe silabe, pentru efect).