| chiftelutacrocanta a întrebat:

Am tot stat si m-am gandut lafaza cu gaina si oul,care a fost mqi intai? Am ajuns la concluzia ca Dumnezeu e o gaina, o gaina eterna care a trait dintodeauna. Dumnezeu a facut oul si l-a clocit?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dumnezeu e o gaina esti cool maan, zau ca ai simtul umorului ultra dezoltat haaaaaaaaaaaaaaaaa

Răspuns utilizator avertizat
| LoveSleep a răspuns:

Și s-a mai rezolvat un paradox.

| WaterDrop a răspuns:

Vreauuu sa ne petrecem timpul impreuna langa o autostrada aglomerata. Luam doua scaune comfortabile, alegem o zona prost semnalizata si ne asezam. Apoi vom lua o gaina, ca toate gainile, naturala daca se poate ca sa nu aiba gandirea compromisa de substantele din crescatorii, si o vom privi cum incearca sa traverseze, impungand`o cu batul daca se abate de la calea ei.

Imagineaza`ti Chifte! Noi doi, servind un cocktail cu umbreluta, masini trecand cu viteza peste cea legala la doi centimetri, aer cu noxe, praf in ochi, intrebandu`ne de ce trece gaina strada, radem, ne aruncam priviri cu subinteles, ne rugam sa nu fim calcati. Ahhhh, this is life!

| Gabipn2017 a răspuns:

Era ironie sau?

| Gabipn2017 a răspuns:

In primul rand nu esti in masura sa spui ca Dumnezeu este sau nu este.Ia-o ca pe un sfat, si uita-te între găinile din curtea ta.Vei afla cu siguranță răspunsul