| GulDan a întrebat:

E adevarat ca in America si alte tarii uni oameni poarta cip-uri(cu nr fiarei)? Daca da la ce folos din moment ce inca n-a venit vremea sa cumperi doar cu ele si nici Antihtistu n-a aparut..acum sa gandim logic.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Basme

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sigur ca da, sunt si tari in care porcii au aripi si unicornii au loc de parcare in fata blocului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-a apărut antihristu'? Când apare şi în ce revistă pot să-l găsesc, Click sau Libertatea?

Posibil să fie adevărat chestia cu chip-urile, dar despre fiară, antihrist şi alte bazaconii, să le lăsăm de o parte.

| xoAndreea01 a răspuns:

O intrebare foarte buna! Da e adevarat si e o prostie! nu stiu daca inca poarta cineva dar vor urma sa vina peste noi cu cip-urile.Dar Dumnezeu ne spune sa nu ne tememem ca nu vom mai avea acces la mancare si la libertate caci vor venii ingeri si ne va da mancare ...Nu sunt asa informata, am doar 14 ani si nu ma tem odata ce stiu ca cei ce cred cu adevarat in Dumnezeu nu vor accepta aceste cip-uri. Dumnezeu ne va avea in paza! Mai multe informati ai si in biblie happy Sper ca te-am ajutat cat de cat :*.