| Pricope_Marius_1997 a întrebat:

E adevarat ce se spune ca rasa galbena va provoca ultimul razboi mondial si rasa alba si neagra plus mixatiile si corciturile vor disparea pentru totdeauna?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Marius acum mult timp in urma am plecat din Africa cu toti, desi cu toti suntem negri, suntem africani, nu exista rasa pura nici natie pura, cu toti suntem corcituri daca asa vrei sa le numesti, adn meu vs al tau e in proportie de 99, 99% indentic si nu doar cu al meu si cu orice alt om de pe planeta asta, indiferent de rasa, culoare

| Mclaren12 a răspuns:

Prima parte nu cred ca-i adevarata. Asiaticii sunt oameni la locul lor, calculati, cumva inca au mai ramas cu ceva din traditia pagana specifica tarilor din care provin. In America am auzit ca asiaticii traiesc in propriile comunitati si sunt mult mai putin implicati in infractiuni, iar in Londra foarte rar daca vezi un asian sa fie intr-o relatie cu un alb.
Si nu, mu asienii vor distruge rasa neagra si alba. Deja se distrug reciproc prin mix rasial. Asta este doar mana evreului care a adus negrii in tarile albe prin traficul de sclavi, nicidecum al asienilor care vin in occident ca sa scape de saracie.

| Delmo_Catalin_1984 a răspuns (pentru Mclaren12):

Da, conspiratia Sionului! Evreii sunt de vina pentru orice. Multi nebuni pe lumea asta! Credeam ca in Romania nu au ajuns teoriile astea nebunesti!

| Mclaren12 a răspuns (pentru Delmo_Catalin_1984):

Da conspiratia din capul vostru de spalati pe creier. Sa inteleg ca esti genul de om care se uita la "Ce spun romanii" si neaga orice nu este mediatizat pe stirile de pe Pro TV.

Cica conspiratia Sionului. Tu ai fi in stare sa negi si sionismul in sine, o organizatie de altfel oficiala si legitima. Daca ei nu ti-au bagat tie in cap mizeriile pe care le-au facut asta nu inseamna ca este o conspiratie. Habar n-ai cum functioneaza mass-media dar te trezesti vorbind.

| Delmo_Catalin_1984 a răspuns (pentru Mclaren12):

In reptilieni crezi? Dar in teoria paleoastronaturica? Sau teoriile alea sunt prea complicate pentru tine? Poate crezi in conspiratii ale Iluminatilor, masoneriei sau alte porcarii? Nu exista conspiratii pentru ca suntem prea prosti si fara ele. Nu este nevoie de o conspiratie oculta mondiala pentru a tine niste oi in frau. Ai religia, mass-media, marketingul, consumerismul, moda si multe altele.
Nu fi obtuz, sunt mult prea multe fatete ale problemei!
Insa poti crede si in Zana Maseluta sau Mos Craciun. Intreaba-te insa care este diferenta dintre un credincios zelot care crede cu ardoare intr-un zeu atoatecunoascator pe care nu il vede si teoriile tale, la fel de fantasmagorice si gaunoase.

| Mclaren12 a răspuns (pentru Delmo_Catalin_1984):

Deci tot ce ai facut acum a fost sa repeti ce ai zis mai inainte si sa ignori tot ce am spus laughing
Ii clar, nici nu meriti atentie. Stii ca mass-media spala oile pe creier dar in acelasi timp negi ceva care nu este mediatizat de medie. Cum naiba vine asta? laughing

| Delmo_Catalin_1984 a răspuns (pentru Mclaren12):

Nu este nevoie de o conspiratie mondiala oculta ca sa te spele cineva pe creier. Uita-te la tine! rolling on the floor

| Delmo_Catalin_1984 a răspuns:

Unde se spune asta? Daca zici ceva legat de biblie, cam aici se si incheie discutia cu oamenii care au ceva in cap!