| fetitaCUPiscoturile a întrebat:

E pacat sa ma uit pe trinitas si sa adorm?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E pacat sa adormi cu ceatarna in gat.la fime porno.Da la trinitas poti sa adormi.no problem.

19 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

E păcat să te uiți pe un post aberant în loc să faci ceva mai deștept cum ar fi să dormi...

| MMihai a răspuns:

Este păcat să-ți pierzi timpul, urmărind postul Trinitas, mai bine național geografic sau unul din grupa descoperire.

| Trinitas a răspuns:

Tu poti sa dormi linistita cand vezi ce prostii debiteaza acolo!? Prostii pe care multi le si cred!

| aliceinchains a răspuns:

Daaaa, o să ajungi în iad, în focul veșnic!
Glumesc, noapte bună!

| Bogdanux a răspuns:

Da-i pe Alfa Omega si adormi instantaneu.

| Danutza27 a răspuns:

Stai ca ai pus intrebarea aiurea pe aici este un usser cu acelasi nick, acum nu am de unde sa stiu ce puneti voi la cale si de ce adormi cind te uiti la el

| V3ra a răspuns:

E pacat sa pui numai intrebari fara sens!

| Danutza27 a răspuns (pentru V3ra):

Nu ii pune la suflet, au timp sa le vina mintea la cap, si eu am oarecare indoieli dar Mare este puterea lui Dumnezeu a vindecat Mintuitorul liota de indraciti se vor vindeca si ei.Nu conteaza daca intrebarile au sens sau nu daca ei le pun inseamna ca dau sens vietii lor chiar daca pentru altul este o banalitate la ei este chestie de viata si moarte.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Da, e pacat. Mai schimba canalul si pe Speranta tv.

| CandyTetris a răspuns:

Lol,buna asta... IADU' TE MANANCAlaughing
Nu, e pacat sa te uiti la emisiuni de rahat cand ai putea sa faci ceva folositor.

| DreamAutopsy a răspuns:

E păcat să adormi când te uiți la Cartoon Network.

| OmletteDuFromage a răspuns:

Uita-te la ceva mai educativ...un film porno.

| Nordic a răspuns:

In nici un caz. Adica...nu stiu dar parerea mea e ca postul ala e asa un pic plictisitor. Mai bine ar baga nise filme crestine sau documentare crestine.

| carminaburana43 a răspuns:

Nu.Eu cred ca fac pacat mai mare ca mut de acolo canalul.

| Cristianne a răspuns:

Pff,mai interesant e să mă uit la o muscă.oh go on.

| CautNume a răspuns:

Asta e chiar tarerolling on the floor

| slipknot a răspuns:

@sunshine99,u ai impresia ca pui intrebari mai interesante?rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De plictiseala laughing?

| ady1488 a răspuns:

Nu este pacat din contra Dumnezeu te linisteste si iti da somn linistitwinking