| ZambetulNebuniei a întrebat:

E uimitor, cum cele mai polulare intrebari sunt la categoria religie. Oare de unde atata devotament religios si antireligios?

10 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

De fapt comunitatea e plina de trolli. big grin E oportunitatea perfecta pentru trolli.

| doctorandus a răspuns:

La religie si la agricultura se pricepe toata lumea.

| ZambetulNebuniei explică (pentru doctorandus):

Tare raspuns

| EmaS a răspuns (pentru doctorandus):

Aici gresesti: eu nu ma pricep la agricultura!

| ZambetulNebuniei explică (pentru EmaS):

Scuze, ca ma bag eu in discutie, dar cred ca doctorandus vrea sa spuna ca oricine poate sa isi dea cu parerea in materie de religie, din moment ce fiecare are dreptu sa si-o manifeste.

| sabin89 a răspuns:

Ai inventat un cuvant nou? "polulare"?

| ZambetulNebuniei explică (pentru sabin89):

Nu, am scris gresit. Imi cer scuze!

| seby4music a răspuns:

Eu unu sunt satul de intrebari stupide si de toata rahaturile de care se vorbeste, da asta e nu ai ce sa faci sau ce sa schimbi.