| EugeNNio a întrebat:

Era un pusti mai inainte care fugea prin fata blocului si tipa ca-l vede pe drec, si altii trei dupa el care tot zicea ca l-a luat, l-a luat frate l-a luat, altul cica are 40 la suta puteri supranaturale si ca numai el poate sa vada dracii invizibili, foarte tare. Oare pustii chiar vazuse pe dracu?

8 răspunsuri:
| EugeNNio explică:

Cred ca e de la ceva magic de la vreun magazin de vise laughing ca inainte cu vreo 2 ore nu avea nici unul nimic.

| NIMENII a răspuns:

Prea multe filme frate, sau e "cucu"...

| white02 a răspuns:

big grin interesant. exista 2 posibilitati: ori e schizofrenic, ori ochiul lui vede lucrurile pe o alta lungime de unda

| white02 a răspuns:

Excludem varianta minciunii totusi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine ti-ai vede de ale tale si nu mai fi stresat de tampeniile altorawinking poate da poate nu... de ce intrebi asta? vrei sa-l vezi si tu?laughing)) nu. stai linistit poate acel copil era posedat si nu stia de biserica, rugaciune, dumnezeu mai precis nu era credincioswinking
te pupici si stai linistitwinking:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ti minte ala de la zero pe protv de a mers pe strada si a urlat prin stati de autobuz O SA MURITI AZI O SA MURITI si babele spuneau e nebun dal dra... laughing))

| MSLOVELY098 a răspuns:

Cu siguranta consumase etnobotanice! stiu un caz in care un baiat si ucis iubita dupa ce a consumat asa ceva pentru ca el vedea k ii ies serpi din stomac si a injunghiat.o in stomac de 12 ori.

| fugitare a răspuns:

Si-a dat film interesant pustiullaughingl-a luat din plin