| SoEasyy a întrebat:

Este pacat sa asculti manele? :-)) Hristos a inviat

Răspuns Câştigător
| danut a răspuns:

Nu, nu este, ESTE lipsa de educatie si bun gust.

7 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Sunt și manele creștine/Mie îmi place/Hai ridică=te odată!

| RAY a răspuns:

Hristos se inveselea si el si dansa, deci i placeau chefurile, nu e pacat

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este păcat de tine, să asculți bălării, când există atâta muzică bună.

| FreddieM a răspuns:

E pacat sa nu asculti ce-ti place.
Pace

| Digikey a răspuns:

Nu cred ca a inviat si cred ca este dovada de prostie sa asculti manele, nu pacat.

| adajdnjawk a răspuns:

Eu zic ca da sincer ca vorbeste urat aia acolo numa de femei si de bani pacate amarate sincer nu mai asculta
ai o melodie aici pentru tine de paste de la mine : https://youtu.be/3-F6QZ2pH_A