| Mihaiiiippoo2l2l2 a întrebat:

Este păcat sa vapezi FĂRĂ nicotină? De exemplu vapy de astea noi / narghilea ( as vrea raspunsul sigur unui om care este informat, ofer fundă )

Răspuns Câştigător
| EestiSodalane a răspuns:

Da pentru ca e nesanatos

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde sa fie informat?
"pacatele" astea sunt inventate cu sute de ani in urma, crezi ca au fost upgradate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E păcat oricum, cu sau fara nicotina.

| Whateverrr a răspuns:

Deși nu zic că ar fi cazul tău, în general persoanele care ajung la dependențe, încep cu lucruri light, care par inocente. Iată un motiv pentru care consider că orice om, fie religios sau nu, ar fi bine să stea departe de lucrurile astea.