| Nagato123 a întrebat:

Exista biblia satanica in limba romana? Daca o are cineva o cumpar pana in 150lei.Cine imi da site primeste funda.

Răspuns Câştigător
16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevărat, adevărat vă spun că, dacă păzeşte cineva Cuvântul Meu, în veac nu va vedea moartea.
Tu vrei să vezi moartea?

| Allrc24Orthodox a răspuns:

Nu citi cartea aia iti va strica conceptia asupra lumii si a lui Dumnezeu. nu merita

| TrentonChase a răspuns (pentru Allrc24Orthodox):

Da tu ai citit-o? De stii ce efecte are?

| Allrc24Orthodox a răspuns (pentru TrentonChase):

Nimic care are legatura cu diavolul nu poate fi bun. instiga la cruzime, ura, aroganta mandrie etc

| TrentonChase a răspuns (pentru Allrc24Orthodox):

Parca imi suna cunoscut...a da, mi-am amintit, era Vechiul Testament!

| dracu14 a răspuns (pentru Allrc24Orthodox):

Vechiul testament e plin de violenta si crime gen ``cine lucreaza in zi de sarbatoare sa fie prins si omorat cu pietre in public``

| anonim_4396 a răspuns (pentru Allrc24Orthodox):

Adevărat, adevărat vă spun că, dacă păzeşte cineva Cuvântul Meu, în veac nu va vedea moartea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TrentonChase):

Ştim că suntem din Dumnezeu (despre credincioşi) și că toată lumea zace în cel rău.
Feriţi-vă de orice se pare rău.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Allrc24Orthodox):

Feriţi-vă de orice se pare rău. Zice Dumnezeu!

| anonim_4396 a răspuns (pentru dracu14):

Tu eşti drept, Doamne, şi judecăţile Tale sunt fără prihană.
Domnul este drept în toate căile Lui şi milostiv în toate faptele Lui.

| dracu14 a răspuns (pentru anonim_4396):

Se vede ca nu ai citit vechiul testament...

| TrentonChase a răspuns (pentru anonim_4396):

Trezeste-te omule!

| anonim_4396 a răspuns (pentru dracu14):

Aparentele inseala!

| anonim_4396 a răspuns (pentru TrentonChase):

Inainte sa spui altuia sa se trezeasca verifica-te pe tine daca nu cumva sforai!

| scrisoarededragoste a răspuns:

Multe căi i se par bune omului, dar la urmă duc la moarte.

Proverbele 16:25

Răspuns utilizator avertizat