| salmankhan a întrebat:

Exista blody mary sau nu? ati incercat vreodata sa infocati spiritul? daca da cum a fost?

5 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Evident ca NU.Cati ani ai?

| sublime89 a răspuns:

Cum sa existe asa ceva? Wake up.

| maddyy112 a răspuns:

Da am incercat, da nu s-a intamplat nimic, e doar o legenda.Si se spune ca merge numai in Anglia(asa spun unii)...iar videoclipurile de pe youtube sunt facute intr-un program....deci nu nu exista. Poti sa incerci, e doar o legendawinking!

| salmankhan explică (pentru maddyy112):

Am auzit ca nu e obligatoriu sa ai o lumanare sau sa ai becul stins

| maddyy112 a răspuns:

Legenda asta difera...de pinde de cine o zice, sau depinde de unde o citestiwinking