| DoarAlin a întrebat:

Experiente paranormale? Careva?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar la betie

5 răspunsuri:
| danut a răspuns:

AICI in general sunt credinciosi din diverse relgii sau unii de isi spun atei, gnostici sau panteisti. NU AVEM Satanisti (ei sunt cu paranormalul sau evenimente DEMONICE, SPIRITISTE, cum se mai numesc daca nu sti).

| DeyCj a răspuns:

Da, am avut multe.Și fără vreun mișto sau glumă. Dacă vrei îți povestesc/

| Mircea08 a răspuns:

Exista, si nu sunt deloc paranormale ci sunt perfect normale. Cei care le fac CRED. Ei sunt convinsi ca le pot face si de aceea si reusesc. In Evanghelie scrie ca daca a-ti avea credimta cat un bob de (nu mai stiu ce) veti putea muta si muntii din loc.

| Jay1 a răspuns:

Astăzi, grupurile bizare și colorate numite sataniști sunt mai pop-culturale decât un fenomen metafizic.