| raMLesS a întrebat:

Frati atei! Ce parere aveti? https://www.youtube.com/watch?v=vNjEbPfc2d0
Asta este totodata, un raspuns pentru Steregoi si pentru restul crestinilor.

Răspuns Câştigător
| BogdantheDreamer a răspuns:

In opinia mea, nici nu trebuie sa stai la polemici cu un ateu. Nu esti cu nimic mai special ca tu esti ateu si noi nu.
Sa fii sanatos daca esti ateu, mergi inainte cu principiile tale, iar noi mergem cu ale noastre.

3 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Nicio parere. Imi pot avea si eu propriile mele argumente.

| RAY a răspuns (pentru BogdantheDreamer):

In opinia mea, nici nu trebuie sa stai la polemici cu un ateu. Nu esti cu nimic mai special ca tu esti ateu si noi nu.

de ce sa nu stai? atei stiu biblia mult mai bine decat majoritatea ca majoritatea crestinilor, iisus nu ne vrea prosti, tampiti, religia te vrea prost