| Elide a întrebat:

Hei TPU, Bisericile sunt deschise mereu în București?

8 răspunsuri:
| Nilsson a răspuns:

Sincer chiar nu stiu, ma plimbam sambata trecuta prin centru si am vrut sa fac niste poze la biserica Balasa care are o arhitectura mai deosebita dar parea inchisa curtea.
Oricum, Dumnezeu e disponibil 24 de ore din 24, 7 zile din 7, ne putem ruga oricand din camaruta noastra.

| Subsemnatul123 a răspuns:

De depresie nu scapi la biserici

| GabyT10 a răspuns:

Bisercile sunt deschise zilnic, mai sunt si exceptii cand preotul o inchide pentru o zi (asta in cazul in care are o problema).

| Elide explică (pentru GabyT10):

Aaa,si sunt susținute slujbe în fiecare zi? Sau doar cand este sărbătoare?

| GabyT10 a răspuns (pentru Elide):

Sincer,nu stiu sa-ti spun exact.Stiu ca la sate preotul merge zilnic si se roaga, face un fel de slujba (in Bucuresti nu stiu exact, n-as vrea sa spun ceva neadevarat).

| RAY a răspuns (pentru Elide):

Slujbe? duminica si joi

| MaziluHDGAMMING2009 a răspuns:

Cred

| ciumabubonica a răspuns:

Da, de obice sunt deschise mereu