| Kristina092 a întrebat:

Hei TPU! E ok sa mergi la biserica dacă ești in perioada menstruației?

Răspuns Câştigător
| Whateverrr a răspuns:

Da. In perioada vechiului testament existau reguli legate de asta, dar in contextul crestinismului nu mai sunt valabile. Deci poti sa mergi la biserica oricand.

7 răspunsuri:
| rapandula a răspuns:

Da. Popii se bucura indiferent de situatia ta, pentru ca trag indoctrinatii la ei. Se bucura sa vada cum proiectul lor de control al mintilor isi face efectul.

| Panamax a răspuns:

Nu este ok.Dar nu este ok nici dupa.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar in pridvor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...de ce nu?

| LastBlackNight a răspuns:

Pai?

| anonimg a răspuns:

Biserica ortodoxă și cea catolică nu acceptă acest lucru; alte biserici protestante acceptă.
Necunoașterea Bibliei duce la multă suferință. Dacă oamenii ar cunoaște Scripturile, ar ieși din rândurile bisericii ortodoxe și catolice.