| Eliza664 a întrebat:

Mi-am dat comanda de o tabla quija care ar trebui sa vina în vreo 2 zile
Aveți ceva sfaturi? Gen dacă ma int cu demonul zozo etc
PS :pe tabla am dat 200 de Ron deci yhea

6 răspunsuri:
| Totenkampf a răspuns:

Să nu ai așteptări prea mari și să nu-ti faci iluzii care-ți pot afecta psihicul și felul în care privești viața. În Ars Goetia sunt menționați numele a 72 de demoni și Zozo nu e printre ei, deci este vorba despre o invenție modernă.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă îmi dai 200 RON, vin eu și joc țonțoroiul, fără tablă.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Felicitari, ai dat 200 ron pe o scandura vopsita. Mai mult rau de atat nu prea are ce sa se intample

| ania a răspuns:

Decât sî intri voluntat în relație cu lumea demonică aduce mult mai multă pace și echilibru sufletesc să=L provoci pe Creator să stea de vorbă cu tine; Cel ce a creat ucrechea și ochii și gândirea, capacitatea de comunicare sigur găsește o cale să comunice cu tine dacă îi ceri.Nare nevoie de nici o tablă. Mai bine arde=o cum sosește, nu atrage blestem asupra ta.

| Eliza664 explică (pentru ania):

Da o ard
Ai stat sa te gândești mult?
Mai de graba ardeam 200 de lei și gata
Bai dacă nu poți sa îmi răspunzi la întrebarea pusa taci, iti pierzi vremea
Doaamne ce specimene poți întâlni?

| RAY a răspuns:

Cu siguranta vine laptele zozo la tine