| anonim_4396 a întrebat:

Mama mea vrea sa faca comanda la teleshopping, dar ii este frica ca nu o sa vina pachetul, sau o sa se ceara alta suma de bani mai mare, sau nu o sa fie bun produsul. Voi ce parere aveti, ati mai comandat de la teleshopping? Alte sfaturi?

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Onorează toate comenzile și va ști cât are de plătit cu taxe de curierat cu tot. Toate produsele au garanție, ele pot fi și returnate înapoi în timp de 10 zile de la primire cu restituirea banilor.
Pa, pa.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Produsele alea sunt mult mai scumpe decat ar trebui si, in plus, majoritatea sunt niste chinezarii de o calitate execrabila. Nu merita banii, sincer.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pachetul va veni si va plati cat i-au spus ca va plati. Produsul va fi prost, toate cele de la teleshopping sunt slabute, facute pe vapor.

| Floreenofficial a răspuns:

Depinde.intr-adevar,unele produse nu merita deloc banii, dar altele ii merita din plin.eu zic sa comandati de data asta si pe viitor daca veti fi nemultumite nu o mai faceti! oricum din ce stiu... aveti 10 zile termen de returnare a produsului.

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Să nu comande că nu sunt bune, și o prietenpă a comandat o de aia pentru slabit acum 7 luni și nici până acum nu a venit, pe bune. Și cred că dacă vine produsul adică o să vină și îi zice că s-a schimbat prețul și să plătească mai mult.

| Daviiiiiid a răspuns:

Mama a comandat Dry cooker. ceva aspiratoe thomas. dar toate au venit la timp tot aceeasi bani.deci poti sa cumperiwinking. adica daca vrei big grin

| ChRoM a răspuns:

Ei stiu pe cineva care a comandat si a spus ca a facut o mare greseala, produsul cica era de proasta calitate straight face

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Am o prietena care a comandat la teleshoping si i-a venit acasa nu cred ca trebuie' sa-ti faci probleme dar sunt cam scumpe produsele de acolo

| DennK a răspuns:

O prietena de-a mamei mele a comandat, dar, daca vrei transport acasa, costa.Acea femeie a comandat chestia aia de par dar ii sta minunat! Si, sa, e adevarat ca sunt scumpe dar de calitate!

| deliutza_7233 a răspuns:

Sincera sa fiu nu am mai comandat de la teleshipping dar prietena mea cea mai buna a comandat ceva pentru par si a spus ca are o parere foarte buna si ca va mai comanda

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti comanda, eu am luat un Dry Cooker, foarte bun iese mancare super! depinde de produs.La unele sunt calitate buna la unele nu unele nu vin aletele da!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am comandat e o prostie!

| Diana_6039 a răspuns:

Eu am comandat ala cu sucuri din fructe! Io wenit dar nu cred ca o platit in plus ca ar fi fost nervoasa! Deci poti comanda.

| laurika890 a răspuns:

Am comandat muuulte lucruri de la teleshopping si au venit toate la timp( intr'o saptamana sau 2). Ca plata am platit suma produsului care apare si in reclama plus taxele de curier(nu stiu sa iti spun cat costa).
In rest, eu am fost multumita de ce am primit, mai putin un produs laughing ( un curatitor cu abur sau asa ceva-deci te sfatuiesc sa nu il cumperiwinking

| SimonikAZ a răspuns:

Tatal meu a comandat si iau venit produsele acasa si nu sunt atat de bune, pe cat isi fac aia reclama acolo.la tv.acum faci cum vr poti sati ei eu doar tiam spus