| Rocker4Ever a întrebat:

Hello guys am o intrebare pentru voi.Care imi spune si mie sarbatorile in cinstea sfintilor din ianuarie, iunie si octombrie.

6 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Ai incercat in Calendarul Crestin Ortodox online? In cazul in care la ortodox te referi.

| Rocker4Ever explică (pentru valentingb):

Dar ala are prescurtari....si nu vreua asa...nu vrei sa mi le scrii tu si iei funda?

| valentingb a răspuns (pentru Rocker4Ever):

Si ce fac cu funda? Te-am ajutat atat cat pot de pe telefon.

| Rocker4Ever explică (pentru valentingb):

Nu prea m-ai ajutat...de calendar stiam si eustraight face

| valentingb a răspuns (pentru Rocker4Ever):

Din cate vad sunt singurul care s-a obosit sa iti raspunda. Stii de ce? Pentru ca esti lenes. Noi intram pe TPU sa ajutam, sa fim de folos. Cu ce te ajut eu daca iti fac lista aia? Cu nimic, doar te incurajez sa fii lenes. Deci cauta atent in calendar, funda nu e ceva atat de important. Funda ma face sa simt ca am realizat ceva, ca am ajutat pe cineva. Daca ti-as face lista aia as fi sclavul tau. Nu, merci!

| Rocker4Ever explică (pentru valentingb):

Lol daca asta e parerea ta de ce ai mai raspuns?