| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Cand Fecioara Maria trebuia sa nasca pe Iisus ea umbla din casa in casa ca sa o primeasca sa nasca?thinking Funda si Urgent
p. s. : nu va bateti joc...sunt micuta

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Da, asa este, iar pana la urma a primit-o o familie, dar nu a gazduit-o in casa ci intr-un grajd! asa scrie in biblie!

7 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Aia cu grajdul și casele e varianta învechită, în escolul vitezei se mai modifică:
Fecioara s-a dus cu taxiul din vilă în vilă până a dat de o casnică care a zis că soțu vine nervos de la servici și n-are chef de virgine însărcinate așa că a băgat-o în garaj lângă BMW și Maybach, născând asistată de cei doi câini ai familiei și pisica Persană.

| Urzi23 a răspuns:

Urzi23 A raspuns cu intelepciune :

Trebuia sa dai funda pentru cel mai i,,,, t raspuns, dat cu brilianta de FucktheSystem zis si copilul minune TPU

| sinx a răspuns:

Pai in loc sa te lasi convinsa de unele lucruri ai putea sa te uiti pe Discovery. O sa aflii de acolo toate raspunsurile la intrebarile tale happy
Acum ma astept sa sariti pe mine astia mai credinciosi happy

| NoNameJunior a răspuns:

Hey!
da.ea a umblat din casă in casă.a bătut la usa cuiva.a răspuns o femeie.acea femeie a spus ca soţul ei este foarte rău si nu o poate primi in casa.aşa că a trimis-o in grajd.