| xVampirJmkx a întrebat:

Hey! Poate cineva sa faca rezumat la Pilda Neghinei si a Semanatorului?

Răspuns Câştigător
| Naavin a răspuns:

Gasesti explicatiile acestor pilde in Matei 13:18-23 si in Matei 13:37-43.
Poti citi Biblia pe mantuireaorg.blogspot.com>meniul principal> cititi Biblia online.
Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce rezumat mai vrei? Vrei poate un comentariu, deci să îți facem noi lecția.

| xVampirJmkx explică (pentru sadrian46):

Da

| sadrian46 a răspuns (pentru xVampirJmkx):

Dacă vei cere ca alții să îți facă lecțiile nu vei reuși să ieși din școală învățat.
Accept să te ajut astfel.
Fă tu acest comentariu, cât de bine sau cât de prost reușești.
Publiică-l aici.
Apoi o să te ajut să îl corectezi și să îl îmbunătățești.
Doar așa sunt dispus să te ajut.