| AlexandraLupoae a întrebat:

Am facut jocul cu charlie charlie si mi-a iesit. Abia acum am vazut pe internet ca este un joc satanic si ca asa invoci demonii.Scria si ca unele fete au lesinat in timp ce o faceau.Eu imi doresc sa nu o fi facut.Imi spuneti va roooog va implor daca internetul spune adevarul? Daca voi pati ceva? Va imploooor sa nu radeti! Dati in raspuns in seara asta daca se poate ca sa nu imi fie fric. Daca e real, ce pot fce s nu intru in iad sau sa nu patesc ceva? Va roog dau funda la macar 2 raspunsuri! Mamaia zice ca internetul spune asta ca sa sperie copii.Va rooog sunt copil si cred in Dumnezeu si stiu ca l-am suparat dar as face orice sa nu se fi intamplat asta...

Răspuns Câştigător
| julesmaria a răspuns:

Ai zis sa nu rad, da sa mor eu de ma pot abtine! Fatooo, calmeaza-te! Nu vine nimeni dupa tine! E doar un fenomen, cum a fost si chestia aia cu turnatul galetii de apa in cap. Daca s-a miscat probabil a suflat cineva sau a fost o pura intamplare. Sa intri in Iad ca ai pus doua creioane unul peste altul? Voi ganditi, ba copiilor? Ce s-ar intampla daca ar veni un demon de fiecare data cand niste copii zevzeci (asta in general) n-au ce face si se prostesc? De fapt, n-ar strica sa vina unul sa va dea tot Charlie Charlie, sa vedeti cum v-ati linisti. Cat despre Dumnezeu, sincer, nu cred ca il intereseaza prea tare. No in fine, scuza-ma ca nu m-am putut abtine, stai linistita, nu se va intampla nimic. Nu ai cum sa invoci demonii asa usor

3 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Da,exista jocuri de genul dar de data asta hai sa fim si noi seriosi...cum poti sa invoci un spirit cu doua creioane si cu o foaie de hartie? Este absurd... nu ti se intampla nimic. Jocul acesta este un fals pentru a speria pe cei ce nu stiu cum functioneaza. Nu ai ce sa patesti, stai linistita.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Uitati ce face religia din oameni. ma bucur ca-s ateu

| IvanMihai a răspuns:

"Am facut jocul cu charlie charlie si mi-a iesit."
Ce anume ai facut si ce ti-a iesit?