| jasmine3214 a întrebat:

Hi guys... As vrea sa va intreb ceva... Ma mut in Londra si dupa cum stiti in Londra sunt multi pocaiti... Cam ce reguli aveti voi pocăiți? ( aceasta întrebare este adresata pocaitilor )

Premiu : FUNDA

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Cred ca in Londra sint mai multi atei/agnostici si musulmani decit pocaiti...

| lpavel a răspuns:

Ce te obliga cineva sa te dai pe religia lor? big grin Inseamna ca religia ta NU a contat sau nu a insemnat nimic pentru tine! Daca te-ai muta la musulmani te-ai da pe religia lor si te-ai imbraca la fel ca ei? Eu zic sa ramai cum esti! Nimeni nu-ti va spune de ce nu te ti de religia si regulile noastre... happy

Răspuns utilizator avertizat
| NuAmNumeStraniu a răspuns:

Salut jun