| Paranormal12 a întrebat:

Hristos a inviat! M-am decis sa intru la Seminarul Teologic Ortodox si dupa ce dau probele de aptitudini,ma incadrez in cerinte(medie purtare 10, media 5-8 9, 5),mai trebuie sa dau si evaluarea nationala(capacitatea)pentru ca pe site-ul lor nu spune.Multumes

www.seminarortodoxbucuresti.ro/admitere_2014.htmlc.

Răspuns Câştigător
| Marian001 a răspuns:

Adevarat a inviat! Prima data se dau probele de aptitudini, dupa care in vara in luna iunie se da Evaluarea Nationala, si aceasa este 50%sau 75% din media finala de admitere.

3 răspunsuri:
| TotiVorbescSinguri a răspuns:

Mai bine nu dai la seminarwinking trebuie sa dai si evaluarea

| Paranormal12 explică (pentru TotiVorbescSinguri):

Dc sa nu dau la seminar?

| TotiVorbescSinguri a răspuns (pentru Paranormal12):

Am auzit ca iesi mai prost decat intri...dar pana la urma e decizia tawinking