| spaghetty a întrebat:

Http://www.crestinortodox.ro/forum/ Cum puteti sa credeti in asa ceva ma? DOar am citit titlurile la topic-uri si deja imi vine sa rad sau sa plang. Nu stiu cat de tembeli pot fi oamenii. CItesc despre aure si demoni. Povestea de la dota 2 e mai plauzibila. Acolo demoni si aure cate vrei

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

...mie mi-e şi greaţă.hee hee

| Holiday a răspuns:

E de plans, nu e de ras, prostia lor ne afecteaza pe toti din pacate, daca s-ar limita doar la vietile lor nu ar fi atat de grav, dar toate porcariile astea aduc societatea romaneasca acolo unde e acum, in Evul Mediu.

| sublime89 a răspuns:

Iti vine sa razi sau sa plangi, bine zici...

| HueyFreeman a răspuns:

Te rog, universul din Dota 2 este destul de fascinant, desi nu este conturat de foarte multe materiale.

| KhludCiprian a răspuns:

Nu numai, partea cheie e ca am fost membru pentru putin timp si iti recomand sa "stresezi" subiecte "interzise" precum evolutia, faptul ca vrei sa accepti vecinul din alta confesiune, si ai sa vezi ca ai sa fii intai atacat la persoana, si in vreo 48 de ore, fara avertisment ai sa fii blocat in timp nelimitat!

Personal cred ca sunt aproape ultimul jeg de oameni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia, trage aer in piept si spune cat de mult te bucuri ca sunt unii mai praf ca tine! Hai, fara sfiala, eu fac asta in fiecare dimineata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Nu stiu cat de tembeli pot fi oamenii?"
La cine te referi, la cei care scriu despre asa ceva, la cei care citesc sau la ateii care activeaza pe forumuri de religie?
Eu cred ca utimii au cele mai multe probleme.

| Ben00 a răspuns:

Da' de ce te freaca?

Daca tot nu te intereseaza aspectu', nu-ti poti bea sucu' linistit?

| KhludCiprian a răspuns (pentru Ben00):

De ce ii freaca pe ortodocsi ca:
- homosexualii au dreptul la casatorie civila?
- evolutia e stiinta
- avortul e decizia mamei
- casatoriile interconfesionale
- si multe altele?

Nu isi pot bea ei sucul linistit?

| DeeaV a răspuns:

Nu incerca sa faci schimb de argumente pe motive religioase deoarece o sa ajungi sa ai dureri de cap, iti vei pune mainile in cap cand o sa vezi ce debiteaza oamenii. Serios, nu te arunca in gura leilor