| FucktheSystem a răspuns:

Nu-mi vine să cred! Deci nu toți preoții sunt încuiați la minte!

| IMC90 a răspuns (pentru FucktheSystem):

Pai cum sa fie incuiati :o

Eu am un tovaras la teologie cu care mai fumez din cand in cand muguri rolling on the floor Omu e hardcore-ist... Bea grav, asculta parazitii si vorbeste ca la usa cortului
Asta e viitor preot rolling on the floor L-a crescut bunica-sa (ca tasu l-a lasat de mic si ma-sa a murit) Tot aia l-a convins sa dea la teologie rolling on the floor II zicem parintele.

| FucktheSystem a răspuns (pentru IMC90):

Cu așa popă să tot mergi la biserică. Acum știu la cine să mă duc să mă spovedesc laughing

| IMC90 a răspuns (pentru FucktheSystem):

Cand (si daca) isi ia parohie, te anunt laughing Sa stii unde sa te duci rolling on the floor

| FucktheSystem a răspuns (pentru IMC90):

Dacă își ia parohie și nu face cinste cu vin sfânt nu e popă cum trebuie! Iar dacă face cinste biserica o să devină cârciuma/bodega mea favorită. După câteva pahare de vin o să îmi spun păcatele în ordine alfabetică și cronologică.

| IMC90 a răspuns (pentru FucktheSystem):

rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Răspuns utilizator avertizat
| Malphas a răspuns:

Asta da popa!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un preot din Olanda; no coment.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preotii in majoritatea cazurilor sunt falsi. Ei umbla numai dupa bani. Nu au deloc credinta. Si uitati in unele cazuri cum pot fi preotiiwinking

| ateuNEGATIV a răspuns:

Daca am trai dupa doctrina biblica am face sex o data pe an si atunci protejat, popa sia facut afacere bravo lui

| IasMin1 a răspuns:

Preotul ala e prost la cap