| EmaS a răspuns:

Trist,dar adevarat.Din pacate oamenii nu au dat dovada de buni crestini.Un bun crestin respecta pe cei care sunt cu autoritate in Biserica, si nu numai.Trebuie sa iubesti si sa respecti pe toti oamenii.Trebuie sa dai dovada de dragoste, de bunatate, de indelunga rabdare.Domnul sa ne ierte atunci cand nu suntem cu adevarat sare si lumina.

| Urzi23 a răspuns:

Daca doreai sa fii obiectiv si nu un ateu programat si intors cu cheia la 24 de ore, pune-i si http://www.gsp.ro/......74993.html

Dar La atei nu mai ai ce recupera ei sunt irecuperabili hdd lor este plin de bad-uri fizice ei folosesc pe post de capete de citire/scriere flexul.Nu ai cum sa ii mai recuperezi ei au trecut de faza cu baddurile logice care mai puteu fi reparate ei sunt niste ciudati pierduti in timp si spatiu =)). Poti recupera ceva piese de la ei, pentru salvarea speciilor pe cale de disparitie, in special sunt compatibili cu primatele =))

Răspuns utilizator avertizat
| Urzi23 a răspuns (pentru navarre):

Urzi23 A raspuns cu intelepciune :

Se mai trezeste cite un adormit sa raspunda dupa 30 de zile si raspunsul este rolling on the floor de toata jena.
bre navarre eu sunt obisnuit cu ratacirile tale nici nu trebuia sa ma deranjezi. Pune si tu intrebari mai cu scaun la cap ca ajungi de risul copiilor de gradinita Pina acum ai esuat cu brilianta rolling on the floor

| monstrulet a răspuns:

Da-i la numele tatalui! da-i la numele tatalui! rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat