| EmaS a răspuns:

Sigur ca exista viata dupa moarte.Multi oameni au experimentat moartea clinica.Au vazut iadul si raiul.Multi atei au devenit crestini dupa aceasta experienta.

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Am avut răbdare să urmăresc numai prima parte, din cele 9 părți, este ceva de propagandă creștină.

Exista viata dupa moarte?==bănuiesc că da

Exista Iadul si Raiul, Paradisul?=
=În religia creștină, în realitate nu, sau nu așa cum le prezintă religia creștină.

Exista Dumnezeu? ==bănuiesc că da

Şocant! ==nu este șocant pentru un om normal, care nu este creștin, este propagandă creștină și atât!

| Mădă0611 a răspuns:

Nu exista. Ti-am mai zis, unele lucruri (daca nu chiar toate) se explica prin comparatie. De ce doar cei care au auzit de viata de apoi au astfel de experiente? Poti sa experimentezi iadul, daca nu esti credincios, de exemplu, dar nici o persoana care n-a auzit de dumnezeu n-a trecut prin asa ceva. Nimeni.

| CryChristiAN a răspuns:

Inceara sa vezi pe youtube chestia lui ala care a stat 13 ore sub morga. E adevarata.

| Loora explică (pentru CryChristiAN):

Doamne fereste... nu mai dorm la noaptelaughing