| SG1995 a întrebat:

Https://www.vice.com/......uca-in-iad

Si clasicul cu comentati spusele alora?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Românii care vor ca Stephen Hawking să se ducă în Iad
ce sa ceri de la niste gunoaie umane care pupa oase putrezite si traiesc din ajutore sociale si se barfesc, omoara, violeza, fura intre ei, ce sa le ceri, asta e Romania de rasul intregi lumi, mie personal imi este scarba sa fiu numit roman sau sa am cetatenia Romania

| RAY a răspuns:

Cica fac de rusine propiul popor daca spun adevarul,ce nu e adevarat din ce am afirmat,fa ma un referedum in europa sa vezi ce parere au aia de romanii, nu sunt rasist eu spun adevarul atat,saracie, hotie, coruptie, violenta, barfe, crime, violuri etc Romania e nr 1 in ue, in fapt ca nr de puscariasi raportat la nr de populatie Romania e nr 1, fiind cea mai saraca tara din ue si cea mai corupta, ce tara unde isi fug milioane in alte tarii,ai vazut comentariile celor care comenteaza pe Facebook,Youtube pline de injuraturi, cica fac de rusine nu stiu ce popor, deschide ma tv acum sa vezi adevarul, ce tara e aia unde la prim minstru i este frica de justitie, daca nu dai banii mori in spital, daca dai banii scapi de politie, justitie, si tu imi vb de rusine misto

| RAY a răspuns:

Apropo a judeca pe cineva e pacat conform bibliei, aia ce au comentat numa crestini nu sunt, iisus a spus sa isi iubesti aproapele nu sa l judeci, nu sa i spui ca merita sa fie in iad, iisus cand era pe cruce si suferea a spus doamne iartai ca nu stiu ce fac, iisus a spus cel care e fara de pacat sa arunce primul cu piatra, iisus a spus sa isi iubesti dusmani, va apropiati de paste si tot ura aveti in voi in loc sa cititi biblia

Răspuns utilizator avertizat