| mODIN a întrebat:

Https://www.youtube.com/watch?v=GScdUIYXglA
Ce mai ziceti acum?

10 răspunsuri:
| Exilee a răspuns:

Ce prostie inca din primele secunde. Nu va uitati! Este un videoclip ce denota semicultura si lipsa de imaginatie, dar si frustrarea se remarca.

| Kalla a răspuns:

Pentru ca din seria filmelor de pe youtube care spui tu ca-s argumente si pentru ca desene.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mai zicen? in legatura cu ce? santem la religie.iar eu sant crestin ortodox?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zic ca aleg sa cred in ce vreau eu.

| Dragotta a răspuns (pentru anonim_4396):

Siiiiii daca gresesti si o sa arzi dupa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dragotta):

Siiii daca gresesc, suport consecintele. Ce alt ceva mai poti sa faci dupa ce mori?

| Dragotta a răspuns:

Crestini o sa ignore videoul, in mare parte pentru ca nu le pasa de videourile cu logica, si pentru ca nu stiu engleza laughing

| Kalla a răspuns (pentru Dragotta):

Suka.

| Dragotta a răspuns (pentru Kalla):

Urat,urat.

| Kalla a răspuns (pentru Dragotta):

Hahahahaha