| Archdaemon a întrebat:

Iisus este mielul iar Lucifer este berbecul, asta inseamna ca lui Iisus nu i-au crescut inca coarne, e prea mic?

14 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Isus este Fiul lui Dumnezeu, iar tu esti un troll penibil!

P.S Am uitat sa-ti dau si trofeul
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| shadovv a răspuns:

Am vazut destul azi...

| eucumine010 a răspuns:

Da, e mic si pricajit.

| noktambul a răspuns:

Esti un prostalau, fara doar si poate! Postezi o intrebare fara nicio noima doar ca sa te afli in treaba? Sugi plua, prostule!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Să i ti fie rusine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti fraier ca sa nu spun prost. daca vechiul testament este umbra,si arata spre cele viitoare, Iisus este mielul fara cusur jertfit pentru iertarea pacatelor, iar lucifer este tapul ispasitor care va ispasi toate pacatele poporului fiindca din cauza lui s-au intamplat.mai citeste.mai studiaza.nu ai ce pierde.

| Archdaemon explică (pentru anonim_4396):

Nu ti-ai dat seama ca fac trolling? *troll face*

| sigfreud a răspuns (pentru anonim_4396):

Kingmaxx impreuna cu ceilalti fanatici religiosi de pe site (multi la numar) fiecare crede in ce vrea, e dreptul lui. Daca tu crezi cu tarie in acea biblie asta nu inseamna ca cine nu crede e fraier sau prost. Te autonumesti indirect credincios si recunoscator lui Dumnezeu insa ai mai multa rautate in tine si esti mai agresiv in vorba decat multi de pe aici. Daca este cineva acolo sus si te vede acum sa stii ca nu e mandru de tine.

| shadovv a răspuns (pentru Archdaemon):

Esti sptupid. Asta nu e trolling! Asta e prostie! Trollingul se face cu inteligenta si istetime. Tu esti doar stupid.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu vrei sa ajuti tu si altii ca tine,de ce ocupati spatiul virtual de pomana? cu trolling? nu ma mir ca ies de pe site toti userii seriosi, care stiu cum era site-ul odata, si care chiar credeau in TOTI PENTRU UNUL.mi-am dat seama de mult ca a scazut valoarea si gradul de teligenta pe site.pacat.mama prostilor e mereu gravida.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă cineva nu îţi împărtăşeşte religia, şi îşi permită să râdă puţin de ea... înseamnă că face trolling? Tu nu ai înţeles ceva. Categoria religie NU a fost creată doar pentru creştini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigfreud? de mine nu e mandru,fiindca sunt rau cu prostii care citind biblia, o citesc cu picioarele, sau intra la religie doar pentru a lua in desert numele domnului in numele libertatii lor.in schimb e mandru de tine,ca vii si ma judeci,punandu-te mai presus decat Dumnezeu insusi asa cum a incercat si satan.e mandru tare de noi care in loc sa ne sfintim si sa ne desavarsim ne imbaloram gura sau cugetele dand nastere la dispute in loc sa facem altceva mai folositor daca nu e neaparat nevoie de sfaturile noastre. daca cineva nu are nevoie de ajutor,larubrica religie,de ce ar avea nevoie sa intre aici sa-si bata joc? nu mai bine il trimit eu in p.a masii,gratuit,poate ii e mai de folos? fiindca tu vezi ce hal de intrebare a pus nu-i asa? deci nu mai s.-ga paula,si sa urmeze domniile lor directia site-ului iar daca vor intr-adevar sa fie amuzanti,ca oamenii inteligenti, sa faca ma glume la care sa radem toti.dar unii sunt atat de prosti incat nici nu stiu ce e umorul si il confunda cu trollingul.iar eu imi impun sa fiu rau spre indreptarea prostului, fiindca nu mereu merge cu vorba buna.sa fii iubit si fara frica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wodenpints? si daca nu esti crestin si te crezi atat de teligent cum de stai mai mult pe la suspendati? te-am rugat eu sa impartasesti credinta mea? esti prost? E CREDINTA MEA>si nici in c.r nu ma doare de ce crezi tu.dar sa-ti vezi de treaba ta.nu de credinta mea.intra la religie, la ce rubtica vrei tu.fa glume de bun simt, dar nu intra in sufletul multor oameni incaltat cu bocancii.si murdar ne glod.stai in cocina ta.nu murdari totul. daca crestinii sunt cei murdari, si tu cel curat cat de prost trebuie sa fii ca sa intri in mocirla asta? ramai curat.lasa-ne pe noi.si pe tine te lasa toti.

| OctoberandApril a răspuns (pentru anonim_4396):

Vorbesti cam urat pentru un credincios...stii violenta de orice fel (asta include si cea verbala) nu este tocmai pe placul lui dumnezeu.
am vazut mai multe raspunsuri de-ale tale si majoritatea sunt agresive.lucru destul de urat.