| Dorugar a întrebat:

In Evanghelia dupa Marcu, in cap 4, ucenicii ii cer lui Isus sa le explice de ce vorbeste mereu in pilde!
Si uitati-va si cruciti-va la ce le raspunde Isus Christos = Lucifer:
"Ca uitându-se, să privească şi să nu vadă, şi, auzind, să nu înţeleagă, ca nu cumva să se întoarcă şi SA FIE IERTATI"
Ati inteles asta sau doriti sa va traduc?
Daca ati inteles oare va dati seama ce propagandist al minciunii si ce diversionist diabolic este Isus Christos = Lucifer care recunoaste in Apocalipsa 1.18 ca este Stapanul cheilor Iadului?
Ati inteles ce doreste el?
Sa nu va razganditi ca sa nu fiti IERTATI de Dumnezeu la Judecata de Apoi!

33 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

De parca ar avea vreun sens...

| EmaS a răspuns (pentru Dorugar):

Isus este Lumina, iar Lucifer este intunericul!

| Oana92 a răspuns (pentru Dorugar):

laughingde asta esti asa batut in cap. adevarul e ca ai dreptate, prostii sunt mereu fericiti!