| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru atei: Daca ocultismul/vrajitoria ar exista ati incerca sa va folositi de ea? Eu practic, am incercat sa invoc un demon acum cateva sapatamanii inainte sa devin ateu, si nimic nu s-a intamplat deci ca urmare magia it's fake.

Răspuns Câştigător
| Nostradamuss a răspuns:

Mintea umana e in stare de multe chestii, poate ai sa creezi tu unul, dupa vreo cateva zile, noaptea cand esti singur si simti ca cineva te priveste, apoi pune mana pe tine... si te... violeaza!

63 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Kabuto79):

Nu asta tot ce am inteles.

| Kabuto79 a răspuns (pentru albaKiara):

Da asa e ai dreptate isus ala a tau e cea mai buna si dragalasa creatura din lume. Acuma esti fericita?
Incheiem discutia. Cu roboti ca tine nu ai ce discuta

Răspuns utilizator avertizat