| Stallone a întrebat:

Stiti vreun site care sa ma ajute sa invoc un demon?

Răspuns Câştigător
| BogdantheDreamer a răspuns:

Cauta despre Cartea lui Solomon, Clavicula Salomonis sau mai este denumita Cheile magice ale lui Solomon. O poti comanda online chiar, este foarte interesanta, este singura carte valabila in accest domeniu.

6 răspunsuri:
| milan9 a răspuns:

Pe langa faptul ca iti compromiti mantuirea sufletului, la ce te-ar ajuta sa aduci in viata ta un demon de care imediat apoi va fi imposibil sa scapi? thinking

| sublime89 a răspuns:

Niciun site nu te va ajuta sa invoci un demon, pentru ca demonii nu exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au si demonii mandria lor.

| Denly a răspuns:

Demonii nu se arata oricui! Dar poti incerca si sa nu uiti sa faci sigiliul daca vrei sa mai traiesti.