| OctavianDanielMaria a întrebat:

Jesus putea sa faca ''minuni'' ca Shin Lim? De ce sa nu cred in Shin Lim, ci sa cred in Jesus?

4 răspunsuri:
| DimaAlina777 a răspuns:

Isus făcea minuni cu putere de la Dumnezeu, ăla dacă nu era creștin autentic, avea putere din partea celui rău

Răspuns utilizator avertizat
| DimaAlina777 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Mă văd că nu știi absolut nimic. Sunt diferite puterile satanei. Și magicienii putere de-aia folosesc! Dumnezeu face minuni cu scop, niciodată fără nici-un scop și doar cu oamenii evlavioși plini de Duhul Sfânt. Cei cu puteri demonice sunt niste sataniști care n-au treaba cu Dumnezeu!

Răspuns utilizator avertizat