| dolce6810 a întrebat:

La ce slujba se canta se canta FERICIRILE?

Răspuns Câştigător
| AxyTM a răspuns:

Se canta la Sfanta si Dumnezeiasca Liturghie. Se canta chiar imediat ce a inceput.

6 răspunsuri:
| Silviuloan a răspuns:

La Sf Liturghie din Duminici si sarbatori si celelalte zile sau daca nu se canta in locul fericirilor Aparatoare Doamna care este antifonul 3 la fel si fericirile.

| dolce6810 explică:

Si de ce se canta?

| Silviuloan a răspuns (pentru dolce6810):

Daca mi-ai fi dat funda ...am raspuns primul iti si ziceam dar acum e prea tarziu.

| SentimentalConsil a răspuns (pentru Silviuloan):

Esti orgolios?

| Silviuloan a răspuns (pentru SentimentalConsil):

Nu stiu... poate.

| SentimentalConsil a răspuns (pentru Silviuloan):

Acest lucru este urat de Dumnezeu, daca el a dat funda user-ului respectiv inseamna ca a avut un temei anume, esti pe acest site sa ajuti nu sa strangi fundite asa ca nu te supara frate